KONST / Oljemålningar / Akryl 14896039

nr 1489 6039

Erik Viktorson

(f. 1912), Sverige

Akryl, Människor. Signerad, daterad 1980. Duk, 27x18 cm

Erik Viktorson, svensk målare född 1912.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 september 2022
kl 18:26:42

10/9 07:28:36 1      Vinnande bud

Erik Viktorson

Läs mer om Erik Viktorson