KONST / Oljemålningar / Akryl 14896039
nr 1489 6039
Erik Viktorson
(f. 1912), Sverige
Akryl, Människor. Signerad, daterad 1980. Duk, 27x18 cm
Erik Viktorson, svensk målare född 1912.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:26:42
10/9 07:28:36